Dietetyk Anna Raywer zdjęcie profilowe

DIETETYK ANNA RAYWER

dietetyka ogólna, kliniczna i pediatryczna

Tytuł zawodowy magistra dietetyki uzyskałam na Wydziale Nauk o Zdrowiu Collegium Medicum UMK w Bydgoszczy. Jestem również absolwentką studiów pierwszego stopnia na kierunku zdrowie publiczne, spec. elektroradiologia.

Doświadczenie zawodowe jako dietetyk zaczęłam zdobywać już w trakcie studiów, odbywając ponad 800 godzin praktyk w placówkach medycznych na terenie Bydgoszczy, głównie na oddziałach szpitalnych i w przyszpitalnych poradniach (m.in. Szpital Uniwersytecki nr 1 im. Antoniego Jurasza, Szpital Uniwersytecki nr 2 im. dr. Jana Biziela, Dom Pomocy Społecznej „Promień Życia”, Hospicjum im. Ks. Jerzego Popiełuszki).

Po ukończeniu studiów I stopnia zdobywałam doświadczenie, prowadząc gabinet dietetyczny w Chełmnie. W międzyczasie byłam redaktorem sekcji dietetycznej dwóch portali internetowych. W listopadzie 2018 r. uruchomiłam własny gabinet dietetyczny w Świeciu.

Moje zainteresowanie dietetyką zaczęło się od osobistych problemów z masą ciała i zaburzeniami odżywiania. Takim sposobem przekształciłam swoje problemy w największą pasję i wykonywany zawód. Specjalizuję się głównie w zakresie dietetyki klinicznej.

Na pierwszym miejscu zawsze stawiam zdrowie pacjenta oraz jego komfort. Każdy przypadek rozpatruję indywidualnie i wnikliwie, z dużym zaangażowaniem. Największą satysfakcję sprawia mi poprawa jakości Waszego życia. Niezmiernie się cieszę, gdy z moją pomocą osiągacie swoje zamierzone cele! Wspaniale jest Wam towarzyszyć w drodze do sukcesu. Motywuje mnie to do podnoszenia własnych kwalifikacji, dlatego pogłębiam wiedzę na licznych konferencjach, szkoleniach i warsztatach.

W swojej pracy pokazuje, że racjonalne żywienie to nie same wyrzeczenia i cyklicznie powtarzane głodówki. Najważniejszy jest odpowiedni balans i zdroworozsądkowe podejście. Wszystko jest dla ludzi… ale w odpowiednim czasie i dawce. Tylko trwała zmiana stylu życia przynosi długofalowe rezultaty. Cieszę się, gdy obserwuję u Was nie tylko efekty wizualne, ale przede wszystkim pozytywną zmianę sposobu myślenia i podejścia do żywienia.

Skończ z restrykcyjnymi dietami i głodówkami, skończ wydawać krocie na „cudowne” suplementy. JEDZ TO CO LUBISZ I OSIĄGAJ SWÓJ ZAMIERZONY CEL. Z miłą chęcią Ci w tym pomogę.

– Anna Raywer

Kontakt

Zapraszam do zadawania pytań.

Pin It on Pinterest

Share This